Referencie

V tomto zozname nájdete niektoré z našich referencií/projektov na ktorých sme pracovali.

Mhousecleaning.sk

Pán Horváth sa venuje tepovaniu nábytku a čisteniu kože. Oslovil nás s požiadavkou na vytorenie vlastnej vizuálnej identity a tvorby webovej stránky. 

Po príprave rôznych variantov sme sa zhodli na tej správnej ceste a pripravili nový prezentačný web, príspevky na sociálne siete a iné. 

Nabytoknowak.sk

Klient s dlhoročnou históriou z Poľska nás oslovil s požiadavkou na pomoc pri vstupe na Slovenský trh s nábytkom na mieru. 

Klientovi sme pripravili webdizajn ktorý sme po schválení preklopili do funkčnej webovej stránky. 

Aktuálne spravujeme klientovi sociálne siete a webovú stránku a čakajú nás daľšie projekty.

Omelka.sk

Pán Omelka zakladateľ spoločnosti Renel, s.r.o. nás oslovil so záujmom o vytvorenie nového webového sídla.

Spoločnosť je na trhu viac ako 20 rokov a venuje sa revíziám elektrických zariadení, elektro inštaláciám a iným činnostiam. 

Webová stránka s rozšíreným SEO po chvíli predbehla konkurenciu vo vyhľadávaní a to vďaka správnym kľúčovím slovám a správnemu nastaveniu.

iDeratizacia.sk

Deratizácia, dezinfekcia sú činnosti ktorým sa náš klient venuje už niekoľko rokov. Vytvorili sme nové webové sídlo podľa návrhu tzv. PSD – WordPress.

Sandblasting.sk

Náš klient sa venuje a špecializuje na pieskovanie rôznych povrchov. Mobilné pieskovanie znamená že dokážu prísť na vašu adresu a profesionálne vyčistiť/upraviť povrch. 

Jakubbucko.com

Jakub Bucko je strength and physique coach,ktorý sa dlhé roky venuje coachingu, tréningovému programmingu a všeobecne témam z oblasti fitness. Webová stránka je jedným z krokov pre lepšie prezentovanie služieb, ktoré ponúka.

Kozela.sk

„Šikovné ruky a dlhoročná prax.“


Stanislav Kožela je absolventom Střední uměleckoprúmyslové školy v Turnově (1979 – 1983) v oboru umělecký kovář a zámečník. Titul Akademický sochár získal po úspešnom absolvovaní Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave v odbore Reštaurovanie sôch (1983 – 1989).
Od ukončení štúdií pracuje a získava skúsenosti v týchto odboroch výtvarnej činnosti a odborného reštaurovania pamiatok hmotného kultúrneho dedičstva, najmä na Slovensku kde žije a pracuje.

Relaxfactory.sk

Rodinná kaviareň, kde sa budete vždy cítiť ako doma so širokou ponukou najlepšej kávy v okolí, bohatou ponukou nelkoholických nápojov, alebo ponukou prémiových pív, vín a rumov. Okrem nápojou si môžete objednať výbornú u nás pečenú pizzu a pagáče alebo croissanty a štrúdľu.

Po tréningu alebo pri hraní bowlingu budete sedieť v pohodlných boxoch alebo kreslách, kde si s priateľmi môžete vychutnať napínavé športové prenosy. Pre detičky máme pripravený detský kútik.

Ihlickovo.sk

Našim kamarátom z ihlickovo.sk sme pomohli s redizajnom nového eshopu. Nový dizajn homepage a listingu produktov sme upravili do modernejšieho a čistejšieho dizajnu. 

Pozrite si tento super projekt a vyskúšajte zdravé sirupy podľa receptov starých rodičov.

Precerpavacky.sk

Nová webová stránka pre PS Stav s. r. o.. Moderný dizajn a SEO. Prečítajte si viac v našej case study

 

V-kurenar.sk

Pre pánov kurenárov sme vytvorili one-page webovú stránku s kontaktným formulárom a podstatnými informáciami pre potencionálnych zákazníkov.

Krtkovanie
kanalizacie.sk

Webová stránka pre profíkov na čistenie kanalizácií. Nové logo, firemné farby a silné SEO.

Web je responzívne optimalizovaný, kedže väčšina klientov prichádza hlavne cez mobilné zariadenia.

Fedormarketing.sk

Prezentačná webová stránky pre online performance službu Fedor. Klient sme sa dohodli na čistom a sterilnom dizajnem, ktorý je jednoducho čitateľný a prehľadný.

Webovú stránka je pripravená na pridávanie blogových príspevkov, ktoré si klient bude spravovať sám. 

Tecievoda.sk

Webová stránka s podrobnými informáciami o službách, ktoré ponuka tecievoda.sk. 

Jasná navigácia prevedie návštevníka kam potrebuje, popup s formulárom sa postará o spracovanie objednávky.

Rainandwood.sk

Webová stránka pre remeselníka vytvorená v CRM WordPress. Vytvorili sme Custom šablónu do ktorej môže klient pridávať obrázky svojpomocne.

Jednoduchý a čistí dizajn pre jednoduchú navigáciu po webovej stránke.

Spravujemebyty.sk

Webová stránka pre správcovskú spoločnosť s jednoduchým a prehľadným dizajnom.

Momentálne si web spoločnosť spravuje sama a pridáva nové články a referencie.

Cirbi.sk

Webová stránka pre spoločnosť Cirbi s. r. o. . Klientovy sme navrhli prehľadný, korporátny dizajn, ktorý sa mu veľmi páčil a spĺňal dohodnuté požiadavky. Web obsahuje informácie o poskytovaných službách, blog, videá…

Responzívny dizajn, rýchlosť načítania a prehľadnosť je samozrejmosťou.