CMS WordPress a Elementor PRO

Čo je Elementor?

Elementor je nadupaný nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý používateľom WordPress CMS pomáha vytvárať profesionálne webové stránky s dynamickými funkciami. Tento nástroj funguje na spôsobe drag & drop. Elementor umožňuje umiestňovať „html bloky“ tzv. elementy a upravovať ich vo vlastnom editore.

8M+

Viac než 8 miliónov stránok vytvorených za pomoci Elementora

140K+

Cez 140 000 členov globálnej celosvetovej komunity developerov

90+

HTML elementov tzv. widgetov pre každú potrebu

100+

Webstránok sme pre klientov už vytvorili za pomoci Elementor PRO.

Výhody použitia Elementor PRO

Pri tvorbe webových stránok je pre nás podstatné byť maximálne efektívny a flexibilný. Toto nám Elementor poskytuje pretože zrýchľuje proces úprav webových stránok a rozširuje možnosti dynamických funkcionalít v akejkoľvek oblasti či už ide o systém pre realitnú kanceláriu, požičovňu áut alebo e-commerce.

Elementor + Advanced Custom Fields (ACF)/JetEngine

Advanced Custom Fields alebo inak nazývane ACF je plugin ktorý pomáha developerom prispôsobiť administráciu preferenciám klienta a rozširovať funkcionality CMS WordPress.

Rovnako funguje aj JetEngine od Crocoblock ktorý ponúka ešte viac funkcií.

Vytváraním vlastných polí a následným prenesením informácií/dát z backendu na frontend za pomoci dynamických funkcií Elementor PRO je táto kombínacia pluginov nevyhnutným krokom k profesionálnej a dynamickej webovej stránke, alebo eshopu.

Elementor a Woocommerce

Woocommerce je nástroj ktorý rozširuje CMS WordPress o funkcionality na tvorbu a správu eshopu. Perfektne funguje v kombinácií s Elementor PRO a my túto kombináciu dopĺňame ešte rozšíreniami od spol. Crocoblock čo nám umožňuje poskytovať našim klientom e-commerce riešenia (eshopy) na mieru. 

Elementor PRO poskytuje možnosť vytvárať vlastné šablóny (template) pre detail produktu, archív produktov a umiestňovať elementy podľa potrieb klienta/webdizajnu. Woocommerce podporuje aj ACF tým pádom je možné vytvárať novú polia v administrácií eshopu a dynamicky tieto dáta dopĺňať do šablón vytvorených za pomoci Elementor PRO.