Čo je Woocommerce?

Viac ako 28% všetkých e-shopov
beží na Woocommerce

V prvom rade je dôležité definovať čo je to Woocommerce. Woocommerce je rozšírenie tzv. plugin pomocou ktorého dokážeme premeniť CMS WordPress na ecommerce riešenie inak nazvané „e-shop“. Tento pomerne jednoduchý, prehľadný a skvelo domyslený plugin je silným partnerom mnohých webových vývojárov ale aj laickej verejnosti.

Variabilné
produkty

Flexibilná cena
dopravy

Skladové
hospodárstvo

Notifikačné
emaily

Prečo sa špecializujeme
na Woocommerce?

Väčšina našich klientov má svoje webové stránky (e-shopy) bežiace na CMS WordPress preto najlepšou možnosťou je práve Woocommerce. Silnou stránkou je práve to že má v sebe funkcie ktoré u iných poskytovateľov môžu byť spoplatnené.

Základné funkcie, ktoré v základe ponúka Woocommerce

Flexibilné a bezpečné platby

Woocommerce má v sebe zo základu možnosť platby kartou, paypal či možnosť platby na dobierku. Okrem toho poskytuje možnosť implementácie väčšiny platobných brán.

Najpopulárnejšie platobné brány podporované Woocommerce

Každý vlastník eshopu má vlastné preferencie preto je výber platobnej brány hlavne na strane majiteľa eshopu. Woocommerce podporuje všetky populárne a najlepšie platobné brány a to aj platobné brány Slovenských bánk.

Predávajte čokoľvek

Woocommerce je natoľko flexibilný že obsahuje funkcie vhodné pre akýkoľvek druh produktu. Či už predávate knihy, oblečenie alebo produkty na stiahnutie toto všetky s pomocou Woocommerce zvládnete.

Podpora predaja

Možnosť vytvárať kupóny a ponúknuť ich zákazníkom pomocou newslettra či spustiť výpredaj a promovať zľavnené produkty. S týmto všetkým vám vieme pomocť!

Veríme že Woocommerce je správnym riešením

Našim klientom poskytujeme plnú podporu a správu ich e-shopov. Denne poskytujeme našim klientom support a pomáhame im napredovať.

Je čas posunúť váš e-shop na vyšší level

Poďme sa porozprávať o vašich predstavách a požiadavkách na novú e-commerce riešenie. Kontaktujte nás radi vám odpovieme na všetky otázky.