Kto je Webofka.sk ?

Kto sme?

Sme nadšenci plní entuziazmu a zanietenia pre prácu, ktorú vykonávame. 

Čo si mám pod názvom Webofka predstaviť?

Webofka bola na počiatku malý projekt ešte počas štúdia ako nástroj na realizáciu práce a tvorby web stránok. Túto značku začal budovať zakladateľ projektu Webofka – Ján Kadlečík v roku 2017. Sme veľmi radi že s pribúdajúcimi klientami sa rozširuje naše portfólio a skúsenosti.

Aká je úloha Webofky?

Webofka je v prvom rade Váš partner, ktorý Vám pomáha, s ktorým radi spolupracujete a na ktorého sa môžete spoľahnúť. Partner, ktorý pretaví Vaše myšlienky do reality, tej virtuálnej.

Mgr. Ján Kadlečík

Konateľ

Webofku som založil ešte keď som študoval na vysokej škole. Dnes sa rozrastáme a dôveruje nám stále viac klientov. Práve toto ma motivuje aby sme sa posúvali ďalej a poskytovali ešte lepšie služby našim klientom.

Marek Chudý

Account manager a front-end developer

Webofka má potenciál stať sa dôležitým a dominantným hráčom na slovenskom trhu tvorcov web stránok a e-shopov. Je našou povinnosťou poskytovať adekvátne kvalitné služby našim klientom.

Naši partneri

Na tvorbe čo najlepších služieb pre našich klientov úzko spolupracujeme s našimi partnermi, ktorí sa špecializujú či už na grafiku, výkonnostný marketing a podobne.

Kreatívne grafické štúdio, v ktorom pracujú nadšenci kreativity a dizajnu vo všeobecnosti.

Online služba zaoberajúca sa výkonnostným marketingom
so zameraním na Google Ads, Facebook Ads.